MUZEUM ZIEMI MIECHOWSKIEJ FINALISTĄ WYDARZENIA HISTORYCZNEGO ROKU 2023 ORGANIZOWANEGO PRZEZ MUZEUM HISTORII POLSKI

24 września w Muzeum Historii Polski w Warszawie odbyła się gala finałowa ogólnopolskiego konkursu, w którym projekt Muzeum Ziemi Miechowskiej „Jaxa RPG – w 860. rocznicę sprowadzenia Bożogrobców do Polski” został laureatem w kategorii Edukacja. To wielkie wyróżnienie dla miechowskiego muzeum znaleźć się w tak elitarnym gronie 5 nominowanych w tej kategorii. Uczestnictwo w tak podniosłym i prestiżowym wydarzeniu było miłym akcentem w pracy muzealników miechowskich. Pragniemy również podziękować Panu Łukaszowi Wronie z Projektu Rekreator, za współpracę w realizacji wyróżnionego projektu i za obecności na finałowej gali.