Gra on – line „Bitwa Miechowska 1863”

W przededniu 161. Rocznicy Bitwy Miechowskiej  Instytut Pamięci Narodowej w Krakowie, Gmina Miechów oraz Muzeum Ziemi Miechowskiej, pragną zaprosić  wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych regionu do udziału w grze on- line, która może być świetną zabawą a jednocześnie metoda poznawczą historii. Zostanie ona przeprowadzona za pomocą aplikacji ActionTrack w dniu 7 lutego br.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w tej świetnej zabawie?

Należy posiadać:

1. smartfon/tablet z systemem iOS (w wersji 11.0 i wyższej)
    i Android (w wersji 7.0 i wyższej) lub tablet z zainstalowaną bezpłatną aplikacją ActionTrack (dostępną w Google Play i AppStore)
  2. mobilny dostęp do Internetu
  3. zeskanować kod QR (zostanie przesłany do nauczycieli przed rozpoczęciem rozgrywki w dniu 7 lutego)
  4. pobrać grę
  5. wpisać nazwę gracza tożsamą z podaną w formularzu zgłoszeniowym.

Zgłoszenia do gry przyjmowane w terminie od 1 lutego do 6 lutego br. włącznie.

Uczestnicy, którzy w poszczególnych kategoriach osiągną najlepszy wynik punktowy i czasowy, zostaną nagrodzeni.

Organizatorami Konkursu są: Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie, Muzeum Ziemi Miechowskiej oraz Urząd Gminy i Miasta w Miechowie.